50000 zł dla DOMU MARZEŃ

W piątek 7 lutego 2020 r. w sali Urzędu Stanu Cywilnego w Gdyni w obecności Prezydenta Miasta, patrona honorowego Koncertu Dobroczynnego zorganizowanego przez Lions Club Gdynia 4 stycznia br. w Teatrze Muzycznym w Gdyni, miała miejsce skromna uroczystość przekazania 50.000 zł darowizny dla Gdyńskiej Fundacji Dom Marzeń.
Możliwe to było dzięki wieloletniej, partnerskiej współpracy Lions Club Gdynia z Teatrem Muzycznym oraz Sponsorom wspierającym nasze akcje dobroczynne i ponad tysiącu naszych Gości, którzy kupili cegiełki-zaproszenia na koncert. Dzięki tylu życzliwym ludziom gdyński Klub LIONS mógł cały dochód z imprezy przekazać na cele statutowe, m.in. na Dom Marzeń. W tej darowiźnie dołączyli do nas sopocki Klub LIONS i Gdyńskie Stowarzyszenie Promocji Zdrowia SERCA-SERCOM, w wyniku czego łącznie mogliśmy przekazać 50 tysięcy zł na realizację projektu Gdyńskiej Fundacji „Dom Marzeń” dla osób z niepełnosprawnościami intelektualnymi w Gdyni Małym Kacku. Pomagajmy sobie pomagać.

Oto krótka relacja filmowa na stronie gdynia.pl, mówiąca o istocie naszej pomocy dla Fundacji Dom Marzeń, słowami wiceprezydenta Michała Gucia, prezes Fundacji Katarzyny Karczewskiej i Sławka Kitowskiego, przedstawiciela Lions Club Gdynia: https://www.gdynia.pl/co-nowego,2774/darowizna-dla-gdynskiego-domu-marzen,547492

Sławomir Kitowski
LC Gdynia

Scroll to Top