Spotkanie Noworoczno-Świąteczne na Darze Młodzieży 19 Stycznia 20204

W tym roku na ostatnie spotkanie w roku 2023 w połączeniu z otwarciem roku 2024 członkowie Lions Club Gdynia zebrali się na pokładzie „Daru Młodzieży”.

Spotkanie to zainicjował i zorganizował jeden z naszych kolegów Lionów z LCG Jego Magnificencja Rektor Uniwersytetu Morskiego w Gdyni Adam Weintrit.

W przygotowaniach i w samym spotkaniu wziął też udział Komendant Daru Młodzieży Kpt. Rafał Szymański. Stworzyło to niezapomnianą atmosferę spotkania Lions Club Gdynia, który mocno utożsamia się za swoim miastem, a „Dar Młodzieży” na pewno jest jedną z wizytówek naszej Gdyni.

Spotkanie miało odzwierciedlać nastrój świąteczno-noworoczny i na pewno wszyscy Lioni obecni na w tym dniu na pokładzie Daru poczuli ten wyjątkowy klimat.

Tak wyjątkowe okoliczności na pewno integrują nasz Klub i motywują do dalszych działań na rzecz tych, którzy w różnych względach potrzebują wsparcia i pomocy.

W tak miłej atmosferze udało nam się podsumować naszą działalność w 2023 roku zakończonym corocznym Koncertem Dobroczynnym w Teatrze Muzycznym w Gdyni w dniu 6 Stycznia 2024.

Dzięki wspólnym wysiłkom i ogromnym wsparciu naszych przyjaciół, rodzin, gości i wszystkich ludzi dobrej woli udało nam się zebrać środki finansowe do zorganizowania i sfinansowania wakacji dla 45 dzieci z Gdyni.

Wszystkim Darczyńcom i wspierającym serdecznie dziękujemy w imieniu swoim ale przede wszystkim tych, których to bezpośrednio dotyczy czyli dzieci.

Ze swojej strony pragniemy podziękować wszystkim zaangażowanym w organizację i przeprowadzenie spotkania Lions Club Gdynia w Salonie Kapitańskim na pokładzie „Daru Młodzieży” w dniu 19 Stycznia2024. Jesteśmy wdzięczni za takie ciepłe przyjęcie i zaserwowany posiłek, które zostały przyjęty z entuzjazmem i ukontentowaniem.

Podziękowania te kierujemy zarówno do inicjatora jak i gospodarza Daru Młodzieży ale także do załogi, która w tym dniu serwowała kolację w Salonie Kapitańskim oraz personelowi kambuza, który te wszystkie przepyszne dania przygotował.