4 stycznia 2020 Koncert dobroczynny w Teatrze Muzycznym w Gdyni

Tradycyjnie, na początku roku, 4 stycznia 2020 roku LIONS CLUB GDYNIA zorganizował KONCERT DOBROCZYNNY W TEATRZE MUZYCZNYM, który był wspaniałym wydarzeniem artystycznym i społecznym. Jako członek Klubu i współorganizator naszych imprez w Teatrze, pragnę w imieniu Lions Club Gdynia podziękować i podkreślić rolę tych, bez których wsparcia nasza impreza nie byłaby możliwa. Czyli całej ekipie Teatru Muzycznego: dyrekcji, technice, pracownikom BOW i zespołowi artystycznemu teatru oraz naszym sponsorom, dobrodziejom i obecnym na widowni sympatykom naszych akcji dobroczynnych. Im wszystkim zawdzięczamy to, że na coraz większą skalę możemy pomagać potrzebującym, m.in. Fundacji Dom Marzeń i Fundacji DogIQ.
W naszej „małej orkiestrze” oprócz nas, gdyńskich Lionów, zagrało ponad tysiąc osób, których zakup cegiełek na koncert przyczynił się do wielkiego sukcesu dobroczynnego, gdzie wszyscy są wygrani. W poniedziałek na zebraniu Klubu w Domku Żeromskiego podsumowaliśmy dochód z koncertu, który przekażemy m.in. na solidne wsparcie Fundacji „Dom Marzeń” dla osób z zespołem Downa z Gdyni.
Załączam pamiątkowe zdjęcia z imprezy autorstwa Marka Sałatowskiego (na marginesie, znakomitego fotografa zdjęć lotniczych z drona). 
Serdecznie pozdrawiam,

Sławomir Kitowski
Członek LC Gdynia

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top