Oficjalny czarter LC Gdynia odbył się 30 czerwca 1995 r., przy wsparciu Lions Club Bremen Wuemme i LC Gdańsk Gedania oraz Guiding Liona Alojzego Bończy-Tomaszewskiego z LC Gdańsk Neptun. Członkami-założycielami byli panowie, z jednym wyjątkiem – Franciszki Cegielskiej, ówczesnej prezydent Gdyni, która była inicjatorem działalności charytatywnej Klubu...

Prezydent Klubu w kadencji 2019/2020

Spotkanie z Dyrekcją Teatru Muzycznego w Gdyni

Dziś złożyliśmy przyjacielską wizytę w Teatrze Muzycznym, aby podziękować dyrektorom i pracownikom teatru za partnerską współpracę i pomoc okazaną przy realizacji Koncertu Dobroczynnego Lions Club Gdynia 4 stycznia br. Zaplanowaliśmy już kolejne dwie imprezy dobroczynne w najlepszym z teatrów, ale info o tym podamy, gdy nadejdzie ku temu czas.

Fot: od lewej zarząd klubu i dyrektorzy teatru: Wojciech Dmochowski, Andrzej Galubiński, Bogdan Gasik, Igor Michalski, Sławomir Kitowski, Michał Szpajer, Aleksander Wellenger, Jerzy Folga.