Jesteś tutaj: Home » Działalność Klubu » Życie klubowe » Działalność » życie klubowe » Wizyta Pani Gubernator
Spotkanie z okazji przekazania władzy w Lions Club Gdynia odbyło się w Hotelu Nadmorskim w Gdyni w niedzielę 25.06.2017 r., w godzinach popołudniowych.... więcej
25/06/2017
                                         ... więcej
01/04/2017
W poniedziałkowe popołudnie 2 kwietnia 2012 r. II Wicegubernator Okręgu 121 Polska Paweł Cieśliński uczestniczył w spotkaniach trzech... więcej
02/04/2012

Wizyta Pani Gubernator

W dniu 14.09.2017 r. na zaproszenie LC Gdynia na przedprapremierowy pokaz spektaklu „Wiedźmin” w Teatrze Muzycznym im. Danuty Baduszkowej w Gdyni gościła Pani Gubernator Okręgu 121 Polska Maria Sterczewska z Poznania.
Gospodarzami spotkania powitalnego byli Pan Prezes OPEC Janusz Różalski, Aleksander Wellenger i Zarząd LC Gdynia z uczestnictwem zaproszonych Gości.
Spotkanie odbyło się na najwyższym piętrze apartamentowca Sea Towers w Gdyni. Po krótkim powitaniu przez Prezydenta LC Gdynia i przyjaznej oracji powitalnej Pani Gubernator rozmawiano o aktualnej sytuacji Klubu LC Gdynia, możliwościach i planach. Pani Gubernator z najwyższego piętra wspaniałego wysokościowca gdyńskiego została zapoznana z panoramą miasta Gdyni (przy pięknej pogodzie) i perspektywami rozwoju miasta. Po symbolicznym poczęstunku spotkanie zakończono spacerem po pięknym Skwerze Kościuszki w Gdyni, udając się do Teatru Muzycznego.