Jesteś tutaj: Home » Działalność Klubu » Zaproszenia » Działalność » zaproszenia » Spektakl "Okno na Parlament"

Spektakl "Okno na Parlament"

Szanowni Państwo
Zapraszamy 19 lutego 2015 r. o godz. 18:00 do Teatru Muzycznego (Scena Nowa) na przedpremierowy pokaz spektaklu "Okno na Parlament", z udziałem prezydenta Miasta Gdyni i Gubernator Okregu 121 Polska Anny Sucheckiej.
Będzie to pierwsza z imprez dobroczynnych przypadającego w tym roku jubileuszu 20-lecia założenia Lions Club Gdynia. Podczas wieczoru przekażemy młodej osobie na wózku inwalidzkim psa asystującego Finka, którego zakup i szkolenie sfinansował Lions club Gdynia (25 tys.zł).
Po części oficjalnej wieczoru – spektakl komediowy „Okno na parlament”.

Cegiełki dołączone do zaproszenia w cenie 80 zł (stanowiące wartość biletu na spektakl) zostaną w 100% przeznaczone na cele dobroczynne, a koszty imprezy pokryte z pieniędzy sponsorów/reklamodawców.

Serdecznie zapraszam i pozdrawiam
w imieniu członków LC Gdynia