Jesteś tutaj: Home » Działalność Klubu » Zaproszenia » Działalność » zaproszenia

Spektakl "Okno na Parlament"

Szanowni Państwo
Zapraszamy 19 lutego 2015 r. o godz. 18:00 do Teatru Muzycznego (Scena Nowa) na przedpremierowy pokaz spektaklu "Okno na Parlament", z udziałem prezydenta Miasta Gdyni i Gubernator Okregu 121 Polska Anny Sucheckiej.
Będzie to pierwsza z imprez dobroczynnych przypadającego w tym roku jubileuszu 20-lecia założenia Lions Club Gdynia. Podczas wieczoru przekażemy młodej osobie na wózku inwalidzkim psa asystującego Finka, którego zakup i szkolenie sfinansował Lions club Gdynia (25 tys.zł).
Po części oficjalnej wieczoru – spektakl komediowy „Okno na parlament”.

Cegiełki dołączone do zaproszenia w cenie 80 zł (stanowiące wartość biletu na spektakl) zostaną w 100% przeznaczone na cele dobroczynne, a koszty imprezy pokryte z pieniędzy sponsorów/reklamodawców.

Serdecznie zapraszam i pozdrawiam
w imieniu członków LC Gdynia

Prezydent LC Gdynia

NOTRE DAME de PARIS

Szanowni Lioni!

Lions Club Gdynia ma zaszczyt zaprosić Państwa na wyjątkowe i jedyne takie spotkanie w Polsce do Teatru Muzycznego w Gdyni w dniu 12 września 2016 r. na godz. 19:30. Atrakcją wieczoru będzie przedstawienie "Notre Dame de Paris".

Prosimy o składanie zamówień na bilety tylko przez prezydentów klubów lub osoby przez nie upoważnione do dnia 17.06.2016r. (godz 20:00) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W przypadku potwierdzenia dostępności miejsc w danej strefie prosimy o dokonanie stosownej wpłaty na konto:
Bank PKO BP S.A. O/Gdynia
81-364 Gdynia ul. 3 Maja 27/31
(decyduje kolejność wpłaty).

Bilety występują w trzech kategoriach cenowych zależnie od usytuowania względem sceny.
Ceny biletów:
          1 strefa- 180 zł,
          2 strefa- 140 zł,
          3 strefa- 120 zł
Dla firm chętnych wesprzeć nasz projekt istnieje jeszcze możliwość umieszczenia nazwy firmy i logo na biletach i stronach internetowych.

W dniu 9.09.2016r. odbędzie się polska prapremiera tego przedstawienia. Spektakl w dniu 12.09.2016 r. dzięki uprzejmości i przychylności Dyrekcji Teatru jest przedstawieniem zamkniętym tylko dla zaproszonych gości przez Kluby Lions. Przedstawienie to jest dedykowane na rzecz pomocy charytatywnej i wsparcia projektów realizowanych przez nasze kluby. Poczujmy się wszyscy tego wieczoru Lwami.

Pozdrawiam i zapraszam
         w imieniu